Turime naujausius įrankius ir technologijas, skirtus diagnozuoti konkrečias el. dviračių problemas.

Aptarnaujame pagrindinius elektrinių dviračių komponentų gamintojus: Bosch, Yamaha, Shimano. Taip pat daugelį kinietiškų gamintojų.

Elektrinių dviračių remontas Klaipėdoje

Sprendžiame problemas susijusias su varikliais, akumuliatoriais ir ekranais, taip pat visas įprastas mechanines bėdas. 

Elektrinių dviračių remontas

Kodėl verta rinktis mus?

Elektrinių dviračių taisymas yra kur kas atsakingesnis darbas, nei kelių varžtelių priveržimas.

Suteikiame garantiją

Dalims ir darbams suteikiama iki 3 mėnesių garantija.

Visad aiški kaina

Jokio sąskaitos šoko, prieš pradedant remonto darbus visad pranešame.

Galime paimti ir parvežti

Klaipėdoje galime paimti ir parvežti jūsų dviratį. Daugiau jokių vargų!

Geriausi įvertinimai

Mūsų klientai patys kalba už mus, atižvelkite į mūsų taisyklos įvertinimus.

Paslaugų kainynas:

Padangos & kameros

Elektriniai komponentai

Stabdžių sistema

Ratai & guoliai

Pavaros & važiuoklė

Rėmo darbai & surinkimas

Dviračių remontas Klaipėda

Domina Elektriniu Dviračių taisymas?

Elektrinis dviratis – iš esmės nauja transporto priemonė, dar tik prigyjanti mūsų šalyje. Remontuojant dviračius sunku persikvalifikuoti į elektroniką, dėl to turime aiškų pranašumą – atėjo iš elektronikos srities, tad elektrinių dviračių remontas yra gerai žinoma tema. Mūsų servisas taip pat taisome el. paspirtukus, riedžius bei kitą elektroniką. 

Dažniausiai užduodami klausimai:

Elektriniu dviračių akumuliatorių remontas yra viena populiariausių paslaugų, daugeliu atveju mums pavyksta sutvarkyti sugedusią bateriją, tai gali būti balansavimo darbai, baterijos grupių keitimas, baterijos valdiklio keitimas ar kiti su baterija susiję darbai.

Tam tikrus modelius galima pagreitinti, bet viskas priklauso nuo konkretaus dviračio modelio. BOSCH, YAHAMA ar Shimano elektrines pavaras turintiems dviračiams dedami speedbox greičio pakėlimo sprendimai. Kinietiškuose dviračiuose su elektriniu varomuoju varikliu greitis gali būti kelias programiškai, tiesa ne visais atvejais.

Geriausias variantas, jei yra galimybė, bateriją saugoti šiltoje patalpoje, pakrautą bent jau iki pusės. Baterijų gedimai po žiemos dažniausiai atsiranda dėl šalčio ir per mažos įkrovos. Kiti elektriniai komponentai šalčio taip nebijo, tiesa patalpa turėtų būti sausa.

Daugelis dviračių yra visiškai neapsaugoti nuo drėgmės, todėl važiuoti lyjant yra labai pavojinga. Dažnu atveju sugenda ekranai, valdikliai, sudega laidynas ar sugenda pati baterija. Jei dviratis yra apsaugotas nuo drėgmės, tai turėtų būti pažįmėta IP reitingu.

Taip, galima, deja tai ganėtinai brangi paslauga. Vien dviračio baterija yra ypač brangi dalis, ką jau kalbėti apie kontrolerius, laidynus ir kitus mazgus. Mūsų elektrinių dviračių servisas tokio tipo paslaugų neatlieka.

Jei esate iš Klaipėdos, galime atvykti ir paimti, o po remonto, parvežti atgal. Tokių paslaugų kaina Klaipėdoje nuo 10 eur. Klaipėdos rajone nuo 20 eur. 

Jei tai įprastos mechaninės problemos, dviratį atiduosime per 1-2 darbo dienas (jei nėra didelių eilių. Jei sugedo elektronika, gali tekti palaukti savaitę ar ilgiau, elektrinių dviračių remontas gali trukti ilgiau dėl sudėtingesnių komponentų.

Aptarnauti reiktų kaip ir įprastą dviratį, kas 6 mėnesius, jei naudojamas dažnai, ypač šaltuoju sezonu – kas 3 mėnesius.

Vis dar neradote atsakymo?

Paskambininkite mums ir pakonsultuosime jus gyvai! Jei reikia išmokysime kaip važiuoti dviračiu!