Dviračių taisykla, kur rasti?

Prireikė dviračių taisyklos paslaugų? Mus rasite Tilžės g. 52D, Klaipėdoje. Neturite kaip atvežti? Užsakykite paėmimo paslaugą – tai padarysime mes.

Dviračių taisykla

Kontaktai

Aplankykite mūsų dviračiu taisykla Klaipėda myli dviratininkus! Esame įsikūrę beveik miesto centre. Dviračių takas visai šalia.

Adresas:

Susisiekime:

Darbo valandos:

Pasirinkite paslaugų paketą:

Populiariausi paslaugų paketai pagal kiekvieno poreikius. 

Bazinė

Privaloma prieš važiuojant

Pilnas saugumo patikrinimas, taip pat nedideli remonto darbai ir koregavimai. Visa tai leis jums važiuoti visiškai ramiai.

34.99€

Standartinė

Rekomenduojam kiekvienam

Populiariausias mūsų paslaugų paketas, skirta tam, kad jūsų dviratis važiuotų kaip naujas.

79.99€

Paketą sudaro bazinis paketo paslaugų sąrašas, plius:

Premium

Profesionaliai minantiems

Puikus pasirinkimas tiems, kurie nori tobulo dviračio. Jei esate pedantas ieškantis tobulumo – šis paketas jums tikrai patiks!

129.99€

Paketą sudaro ankstesnių paketų paslaugų sąrašas, plius:

Paslaugų kainos nurodytos be detalių kainų.

Jūsų dviračių specialistai.

Nesate tikri dėl dviračio? Kyla klausimų dėl saugumo ar tiesiog norite pasiruošti sezonui? Dviračių taisykla jums padės. Užduokite klausimą ir su jumis susisieksime!

Dažniausiai užduodami klausimai

Nesudetingi darbai kaip dviračio padangos keitimas atliekamas tą pačią dieną, jei nėra didelio užimtumo. Sudėtingesniems dviračių darbams gali prireikti daugiau laiko, dviračio taisykla gali įspėti apie nenumatytus vėlavimus kai užsakoma dalis ar reikalingi nenumatyti darbai.

Mūsų dirbtuvės yra įrengtos taip, kad galėtų taisyti ir aptarnauti elektrinius dviračius. Daugiau apie elektrinių dviračių aptarnavimą galite rasti paspaudę nuorodą Elektrinių dviračių remontas.

Dviračio padangos keitimas yra viena iš skubiau atliekamų paslaugų, tiesiog atvežkite dviratį į musų dirbtuves ir kaip galima skubiau pakeisime padangą. Jei užstrigote kelyje ar neturite kaip atvežti – skambinkite, sugalvosime kaip jums padėti.

Jei nusimato ilgesnis terminas, galime išnuomoti dviratį už labai simbolinę sumą. Nuolat stengėmės darbus atlikti kaip įmanoma greičiau, kad dviračio nuoma nebūtų aktuali.

Dviračių taisyklos pataria tokius darbus atlikti vidutiniškai kas 6 mėnesius, jei daug važinėjama, ypač šaltuoju sezonu, galima aptarnauti ir kas 3 mėnesius.

Reiktų pasitikrinti žinias ir nuspręsti, kas įkanda, o ką visgi geriau palikti dviračių meistrui. pūsti padangas, susitepti grandinę, pasireguliuoti stabdžius gali daugelis, bet jei susiduriama su didesnėmis problemomis kaip guoliai, klibėjimas, pavarų problemos – geriau darbus patikėti specialistams.

Vis dar turite klausimu? Paskambinkite mums (8-661) 10772